هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران


حضوردر هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران ارائه خدمات  پاویون اختصاصی پرداخت یاران برای اعضاء با همکاری انجمن پرداخت الکترونیک

 

به گزارش روابط عمومی انجمن پرداخت الکترونیک ، با توجه به اهميت شناساندن اعضاء و قابليت هاي آنها به ذينفعان اين صنعت و همچنين انتقال مستقيم و بي واسطه مطالبات به رسانه ها و مسئولان، با مذاکرات انجام شده با مرکز فابا متولي برگزاري نمايشگاه تراکنش بعنوان تنها نمايشگاه حال حاضر در حوزه صنعت بانکي و پرداخت الکترونيک کشور، امکانات و تمهيداتي را با هزينه پایین ویژه برای اعضاء فراهم نموده است.

حضور انجمن صنفی پرداخت الکترونیکی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران 21و 22 دی‌ماه در مجموعه‌ای از امکانات فاخر هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار می‌شود. برنامه‌ بخش های 10 گانه این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی 22 مهرماه با حضور بیش از 120 نفر از مدیران‌عامل، اعضای‌هیات‌مدیره و هیات‌عامل بانک ها و جمعی از مقامات اقتصادی کشور و با سخنرانی وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی رونمایی شد و مدیران و فعالان صنعت پرداخت در این رویداد حضوری پر رنگ و بیش از پیش دارند.

انجمن با اجاره دو غرفه 48 و 49 بصورت مجتمع امکانات زير را براي متقاضيان فراهم آورده است:

  • براي هر پرداختيار کانتر اختصاصي با حضور نيروي مربوطه
  • امکان استفاده از محل جلسه اشتراکي
  • برگزاري يک نشست 90 دقيقه اي با هدف تبيين ديدگاه ها، پروژه ها، مطالبات و مشکلات پرداختياران که بصورت زنده از صدا و سيما هم در بخش مربوط به سرمايه گذاري (که ممکن است مورد توجه سرمايه گذاران قرار گيرد) پخش مي گردد. فيلم اين نشست هم در فضاي مجازي و سايت نمايشگاه بارگزاري خواهد شد.
  • چکيده اين جلسه در شماره مربوطه در هفته نامه سکه بطور ويژه نامه اختصاصي چاپ و منتشر مي گردد.
  • هر کانتر روزانه يک نفر وروديه و ناهار را شامل مي گردد
  • هر کانتر مجاز است ده نفر ميهمان (بدون ناهار) را رايگان دعوت نمايد.
  • امکانات اشتراکي انجمن نيز در اختيار پرداخت ياران قرار مي يابد.
  • پشتيباني رسانه اي کامل شامل خبر، مصاحبه، گزارش تصويري و …. در پاويون انجمن صورت پذيرفته است.

لازم به ذکر است به دلیل تقاضای گسترده از حضور در نمایشگاه مجموع این توافقات می بایست حداکثر تا تاریخ  22/09/ 1400  به امضاء طرفین برسد.

لذا در صورت تمايل لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۵۶۵۰۳۷ دفتر دبيرخانه انجمن در ساعت اداري و يا با شماره تماس مرکز فابا ۴۳۳۴۷ (داخلی ۳۰۴ و ۳۰۵) تماس حاصل فرماييد.

رامیار قنبری مدير روابط عمومي انجمن

 

 

نمایشگاه هاهمایش ها

هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران،پرداخت یاران،صنعت پرداخت ،فابا،تراکنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *