“انجمن‌شرکت‌های پرداخت الکترونیکی”حامی نشست پرداخت یاران


“انجمن‌شرکت‌های پرداخت الکترونیکی”حامی نشست پرداخت یاران، چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌رو در نمایشگاه تراکنش

این نشست تخصصی در جریان هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران برگزار می‌شود

نشست تخصصی پرداخت یاران، چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌رو با اسپانسری “انجمن‌شرکت‌های پرداخت الکترونیکی”  22 دی‌ماه – ساعت 11-9:30 با حضور کارشناسان حوزه مالی و بانکی در جریان هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش فابانیوز، این نشست با حضور کامبیز قادری مدیرعامل شرکت سبا پردازش، محسن جابری مدیرعامل شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ، علیرضا بزرگمهری رییس انجمن پرداخت الکترونیکی، سید مهیار میرنظامی مدیرعامل شرکت ستاره پیشگام نوران و علیرضا الفت مدیرعامل شرکت اباپی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است،  هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. ۲۱ و ۲۲ دی ماه در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

خاطرنشان می شود، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

 

 

اخبار

هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران،پرداخت یاران،صنعت پرداخت ،فابا،تراکنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *