جشن تولد یکسالگی انجمن شرکت های پرداخت الکترونیکی در تراکنش هفتم


جشن تولد یکسالگی انجمن شرکت های پرداخت الکترونیکی در تراکنش هفتم

انجمن شرکت های پرداخت الکترونیکی در دی ماه سال 99 تاسیس شد و نزدیک به 83 شرکت نیز در آن عضو هستند

انجمن شرکتهای پرداخت الکترونیکی با حضور در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران، تولد یک سالگی خود را جشن گرفت

به گزارش ستاد خبری تراکنش هفتم، مراسم اولین سالگرد انجمن شرکت های پرداخت الکترونیکی با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن آقایان علیرضا بزرگمهری و علیرضا الفت و عبدالرحیم نوربخش و رامیارقنبری و میثم میر نظامی سحر سمیعی و آقای کامبیز قادری و محمدمراد بیات در نمایشگاه تراکنش جشن گرفته شد.

یادآور می شود؛ محورهایی این انجمن که با تشکیل کارگروه های تخصصی بعد از انتخاب هیات مدیره در مجمع تاسیس، به فعالیت و تعامل با آن پرداخته شانل موارد ذیل است:

1-بررسی و بهبود مدل کسب و کار در پرداختیاری

2-بررسی مسائل فنی و اقتصادی در خصوص مصوبه جدید دولت مبنی بر دریافت کد اقتصادی برای دستگاه های پوز و درگاه های پرداخت و اثر آن بر ارتزاق و اشتغال

3-بررسی و بهبود مدل آیین نامه حاکم بر کیف پول الکترونیکی

4-بررسی و بهبود فرآیند تسویه مالی و کارمزد در نظام پرداختیاری

5-حمایت قانونی از شرکت های پرداختیار و کیف پول مبنی بر عدم مسدودی حساب به هنگام قصور یکی از پذیرندگان در کنار نظام نظارتی لازم، این امر به مثابه اینست که شرکت مخابرات بعلت سوء استفاده فردی از تلفن خود تعطیل گردد.

6-بررسی و بهبود نظام و نحوه قدیمی و ناکارآمد اخذ کارمزد پرداخت که هم طبقه بندی هم میزان هم پرداخت کننده آن نیاز به بهبود جدی دارد.

7-نحوه همکاری در خصوص اقدامات ضد پولشویی و انتقال مالی خارج از چهارچوب های قانونی با نهادهای ذیربط به طوری که همزمان با تسهیل فعالیت های اقتصادی مجاز، منجر به تحدید فعالیت های غیر قانونی گردد.

8- بررسی و تعامل در حوزه فنی زیرساخت ارتباطی فعالان حوزه پرداخت با شاپرک و بانک مرکزی

9-همکاری در تعامل و چهارچوب قانونی تعامل بین نهادهای رگولاتور با فعالان این صنعت در تدوین تفاهم نامه ها، بخش نامه ها و ….

 

اخبار

تراکنش هفتم، شرکت پرداخت یار ،علی رضا بزرگمهری ،فابانیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *