امضای تفاهمنامه میان انجمن ها در تراکنش هفتم


تفاهم نامه بین انجمن شرکت های پرداخت الکترونیکی و انجمن صنفی افتا در نمایشگاه تراکنش امضاء شد.

به گزارش ستاد خبری تراکنش هفتم، تفاهم نامه ای به منظور همکاری های بیشتر دوجانبه و تعامل در سطوح عالی میان پرداخت الکترونیکی و انجمن صنفی افتا منعقد شد.

قابل ذکر است؛ این تفاهمنامه بر نقش کلیدی امنیت در صنعت پرداخت تاکید دارد.

یادآور می شود که در نمایشگاه تراکنش هفتم، تفاهمنامه های بسیاری میان شرکت ها، سازمان ها، انجمن ها، بانک ها، استارت آپ ها و… منعقد شده است.

گفتنی است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. ۲۱ و ۲۲ دی ماه در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

شایان ذکر است، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

اخبار

افتنا ،تراکنش هفتم، صنعت پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *